Instalatér

Požadavky :

  • střední odborné s výučním listem
  • svařečské zkoušky dle ČSN
  • manuální zručnost, samostatnost, pečlivost, spolehlivost
  • schopnost samostatně řešit problémy, flexibilita, kreativní přístup

Náplň práce :

  • montáž, demontáž a opravy vnitřních rozvodů vodovodu, plynovodu a kanalizace různých systémů
  • příprava materiálu, osazování a připojování vnitřích rozvodů
  • obsluha výměníkové stanice
  • provádění evidence spotřevy páry, vody a plynu ve firmě atd...

Nabízíme :

  • zázemí silné společnosti
  • jednosměnný provoz
  • odpovídající finanční ohodnocení, mzda po dohodě
  • 25 dnů dovolené
  • stravování
  • benefity ( prémie, příspěvek na P+Ž pojištění, atd.)

Firma: BMT Medical Technology s.r.o.

Kontakt: Věra OLŠAROVÁ
Cejl 157/50
602 00 Brno - Zábrdovice

Telefon: 545537230

Místo práce: Brno

Poznámka: vhodné pro absolventy

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé