Programátor PLC (B&R )

Pracovní náplň:

  • Programování PLC (B&R )
  • Spolupráce s vývojáři SW v Německu, zavedení B&R v BMT - Brno
  • Spolupráce při vývoji HW a SW s ostatními vývojáři a konstruktéry
  • Spolupráce při oživování a uvádění přístrojů do chodu
  • Diagnostika poruch a identifikace příčin
  • Podpora servisu a zákaznické úpravy
  • Příprava podkladů k návodům na obsluhu a servis

Požadavky:

  • SŠ s praxí (B&R ) min. 3 roky  VŠ s praxí (B&R ) min. 1 rok
  • Znalost programování PLC (B&R ))
  • Základní znalost elektrických obvodů
  • Vyhl. 50/78 výhodou
  • Znalost regulace výhodou
  • Pečlivost, samostatnost a zodpovědnost
  • Aktivní přístup
  • Znalost angličtiny nebo němčiny
  • Orientace v technické dokumentaci

Nabízíme:

  • Zajímavé platové ohodnocení dle zkušeností
  • Různorodou práci na menších i větších projektech
  • Zaměstnání v centru Brna, jen pár minut od nádraží
  • Práci v mezinárodní firmě s téměř stoletou tradicí
  • Zaškolení a zapracování našimi zkušenými kolegy
  • Možnost dále se rozvíjet a profilovat
  • Základní pracovní dobu 37,5 h týdně
  • Pružnou pracovní dobu s možností příchodu kdykoliv mezi 6-9 h a odchodu po 13 h
  • 5 týdnů dovolené
  • 13 a 14 plat dle výsledků firmy
  • Osobní ohodnocení dle výsledků vaši práce
  • Příspěvky na penzijní a životní pojištění
  • Dotované obědy a „kantýna“ přímo v areálu podniku
  • Pravidelná společensko-sportovní setkání ve volném čase
  • Nákup za zvýhodněné ceny v podnikové prodejně
  • Parkování kol a motorek přímo v areálu podniku.
  • Školení a kurzy související s vaši pracovní činností
  • Kuchyňka na pracovišti
  • Zanedlouho nově zrekonstruované prostory kanceláří (žádný open office )
  • Práci v oddělení vývoje kde je nás 35 a ve firmě pak 395

Firma: BMT Medical Technology s.r.o.

Kontakt: Věra OLŠAROVÁ
Cejl 157/50
602 00 Brno - Zábrdovice

Telefon: 545537230

Místo práce: Brno

Plat: 28000 - 38000 Kč/měsíc

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé