Specialista pro validace

Požadavky :

  • vzdělání vysokoškolské popř. středoškolské, absolvent
  • nejlépe obor silnoproudá elektrotechnika nebo automatizace a měření
  • MS Office, Word, Excel
  • Vyhl. 50/78 S., § 6,7 - výhodou
  • znalost AJ - pokročilá úroveň (B)
  • schopnost samostatně řešit problémy, flexibilita, kreativní přístup
  • dobrou orientaci v normách a legislativních předpisech
  • samostatnost při zpracování protokolů - vše v anglickém jazyce

Náplň práce :

  • spolupracuje na vývoji nových výrobků
  • zpracovává dokumentaci FAT, SAT, IQ, QO, PQ
  • koordinuje požadavky na zkoušky mezi zákazníkem a podnikovou zkušebnou
  • sestavuje plány zkoušek
  • provádí validační zkoušky a testování výrobků
  • o všech zkouškách vede záznamy a vypracovává protokoly
  • odpovídá za jasnou definici připomínek vzniklých v průběhu přejímek a jejich interpretaci v rámci firemních procesů
  • řídí se platnými firemními směrnicemi a pracovními postupy, dodržuje pravidla ISO 9001 a ISO 13458

Nabízíme :

  • zázemí silné společnosti
  • jednosměnný provoz
  • odpovídající finanční ohodnocení, mzda po dohodě
  • 25 dnů dovolené
  • stravování
  • benefity ( prémie, příspěvek na P+Ž pojištění, atd.)

Firma: BMT Medical Technology s.r.o.

Kontakt: Věra OLŠAROVÁ
Cejl 157/50
602 00 Brno - Zábrdovice

Telefon: 545537230

Místo práce: Brno

Poznámka: vhodné pro absolventy

Plat: 30000 Kč/měsíc

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé